Акції та знижки

Враховуючи складне матеріальне становище декретованих категорій населення, Медичний Центр ударно-хвильової терапії постійно розробляє та впроваджує соціальні програми з пільгового обслуговування пацієнтів. А саме – незалежно від наявності пільг, Центр йде назустріч можливостям кожного, хто звернувся до нас.

Наш Центр ударно-хвильової терапії не зупиняється на досягнутих результатах, постійно шукає можливість зниження вартості процедур, щоб сучасні методи лікування були доступними для всіх, хто їх потребує. Ми постійно розробляємо та активно впроваджуємо соціальні програми для надання пільгової медичної допомоги соціально незахищеним верствам населення. Наш Центр постійно веде роботу, спрямовану на благо людей у ​​сфері охорони здоров’я, саме тому всі наші проекти спрямовані на допомогу тим, хто найбільше потребує медичної підтримки. Людина кожного з нас може допомогти цим людям відчути себе потрібними та захищеними.

Як оформити знижку

Щоб скористатися знижкою, необхідно пред’явити посвідчення, що підтверджує Ваш пільговий статус, наші співробітники розрахують кінцеву вартість наданих послуг.

Додаткова інформація

Детальну інформацію про знижки Ви можете уточнити в адміністрації по телефону або відвідавши центральний офіс Оксарат Медікал. м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 88\1